Twisto

ikonka-1379_1

Twisto je platební metoda, která originálním způsobem zjednodušuje placení na internetu. Všechny nákupy se dají provést na jedno kliknutí a informace o nich se shromažďují na jednom místě. Pokud se tedy něco v záruční době náhodou pokazí, není problém si najít podklady pro reklamaci. Výhodou jednotného úložiště je také to, že vidíte na první pohled, kolik utrácíte. Své výdaje tedy můžete lépe držet pod kontrolou.

Twisto účet navíc není navázaný na bankovní účet. Díky tomu zvyšuje bezpečnost online nákupů. S Twistem máte vždycky čas na vyzkoušení zboží a jeho vrácení, pokud vám nevyhovuje. Když zboží pošlete zpátky do obchodu, nemusíte hlídat, jestli už jste dostali zpátky svoje peníze – nic jste totiž ještě neplatili.

Twisto Vaše nákupy financuje celý měsíc a až první den měsíce následujícího Vám pošle souhrnné vyúčtování. Sami se rozhodnete, jestli zaplatíte celou částku bezúročně do 14 dnů najednou, nebo si platbu rozložíte do několika měsíců. Další zajímavou možností je platbu o měsíc odložit. Pokud se Vám zrovna placení souhrnného účtu nehodí, stačí uhradit 10 % a zbytek doplatit další měsíc. Za každou odloženou stokorunu zaplatíte poplatek 5 Kč.

 

Banner pro e-shops