Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1751 hodnocení
5
1724x
4
15x
3
2x
2
0x
1
10x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
F
František
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2023
1) Při zakoupení kola jsem chtěl přikoupit stojan. Slíbili, že ho objednají a zavolají. Čekal jsem marně.
2) Vyjeli jsme na výlet do Německa, a pro převoz v autě jsem sundal přední kolo. Výlet na kolech se ale nekonal - nešlo nasadit přední kolo. Jak jsem byl zvyklý u normálního kola, nehlídal jsem si zmáčknutí přední brzdy a zůstaly zavřené brzdové pakny. Stálo mě to skoro 600,-Kč. Myslím si, že by na toto nebezpečí měli zákazníka, který si evidentně kupuje elektrokolo poprvé, upozornit. Ještě mi málem vynadali.
3) Z vážných důvodů jsem na kole dlouho nejezdil. Najel jsem na něm 150km a když jsem ho po roce a půl znovu vytáhl, přestal fungovat závěr odpružení vidlice. V rámci záruky jsem požadoval opravu ale odmítli ji udělat. Prý to opraví za úhradu. Nezbylo mi než souhlasit. Řekli mi, ať kolo přivezu, ale že ho tam musím nechat minimálně týden, ale spíš 14 dní, ačkoli předtím tvrdili, že je to hračka, a práce na chvilku. Nezbylo mi, než souhlasit. Když jsem kolo dovezl, řekli mi, že je nutné vyměnit řetěz. Cena bez práce cca 1000,-Kč. Vůbec je nezajímalo, že je kolo v záruce a má najeto jen 150km. Argumentovali tím, že to není Ruské kolo, že špatně řadím, a jezdím po špatných terénech. Přitom toto kolo nepoznalo jiný terén, než asfaltku a já dbám na to, abych si v kopci před každým řazením vždycky našlápnul, abych netrápil přesmykač, když jsou pedály v záběru. Ale i kdybych jezdil po terénech a špatně řadil, myslím, že každé kolo by mělo 150km vydržet i za těchto podmínek. Na co je tedy vlastně záruka? Takže jsem opravu za úhradu odmítl a kolo si odvezl. Když jsem to vyprávěl svému kamarádovi, který tam kupoval lyže, tak měl s tímto obchodem podobné zkušenosti.
PK
Patrik Klečka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2023
BO
Bohumír Ondrák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2023
MK
Michal Konečný
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2023
PO
Petr Ondrák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2023
MK
Milan Kovář
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2023
Vše v pořádku, rychlé dodání. Doporučuji
RS
Roman Saidl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2023
Nákup OK a komunikace taky👍
JH
Jiří Horák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.9.2023
VP
Václav Patočka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.9.2023
Zatím jsem, nákup vyřešen během chvilky a příjemný personál byl nápomoci. Hlavně jsem ještě zakoupil vázání a bylo mi okamžitě namontovámo na lyže. Top servis 👍
T
Tereza
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.9.2023
JH
Jan Havel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.9.2023
VC
Veronika Civínová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2023
PP
Petr Pavelka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2023
P
Peter
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2023
Všechno v pořádku. Rychlé odbavení objednávky a odeslání.
JB
Jaroslav Bečvárovský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.9.2023
MP
Martin Plášil
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.9.2023
Rychleji doma, než přišel email o odeslání :)
RŠ
Radek Šíp
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2023
MF
Miroslav Fořt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2023
Ano
RŠ
Radek Šíp
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.9.2023
JD
Jiří Dvořan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.9.2023
