Cyklopočítač Sigma BC 12.12 černý

849 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cyklopočítač Sigma BC 12.12 - černá

Spolehlivý cyklopočítač s moderním vzhledem a užitečnými funkcemi. Změří nejenom vaši rychlost, dobu jízdy, denní a celkové kilometry. Drátové provedení.

Obsahuje neobvyklou funkci "spotřeba paliva", která dokáže spočítat, jaké úspory jste dosáhli použitím jízdního kola. Cyklistický computer vám tak vypočítá množství paliva (v litrech), které jste ušetřili oproti použití motorizovaného vozidla. Tato hodnota je vypočítána na základě průměrné spotřeby vašeho vozidla, které do přístroje zadáte.

Cyklopočítač komunikuje 7 jazyky, obsahuje funkci automatického spuštění/zastavení a je voděodolný. Má praktický ukazatel stavu baterie. Při používání přístroje jednu hodinu denně, by měla baterie vydržet přibližně 1,5 roku.

Praktickou funkcí, kterou obsahuje celá řada cyklopočítačů Sigma BC, je servisní interval. Ten oznamuje, kdy už je dosáhnutý doporučený počet ujetých kilometrů pro další prohlídku vašeho kola v servise.

Přístroj umožňuje přepínat mezi režimy km/h a míle/h. S přepnutím kilometrů na míle se automaticky změní formát trasy z "km" na "mi" (míle), teplota z "°C“ na "°F“. Čas přejde z 24hodinového režimu na 12hodinový a hmotnost z "kg“ na "lb" (libry).

Funkce:
* rychlost
* průměrná rychlost
* maximální rychlost
* denní trasa
* celkové kilometry
* denní doba jízdy
* celková doba jízdy
* čas
* automatické i manuální spuštění/zastavení
* porovnávání okamžité a průměrné rychlosti
* teploměr

Doplňkové parametry

Kategorie: Cyklo doplňky a příslušenství
Výrobce: Sigma
Počet funkcí: 12
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: