Elan Waveflex AMPHIBIO 14 13/14

ZdarmaZdarma 18 990 Kč –34 %
Elan Waveflex AMPHIBIO 14 13/14
18 990 Kč –34 % 12 499 Kč
Skladem
Varianta
Můžeme doručit do:
20.9.2019

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Elan Amphibio WaveFlex 14 je rychlostí nabitá zbraň pro dynamické pokročilé až vynikající lyžaře, kteří rádi vykrajují extrémní krátké i dlouhé oblouky.

Díky technologii Amphibio, která ještě vylepšuje již osvědčené přednosti technologie WaveFlex, brzy zjistíte, že můžete stále podávat maximální výkony, ale s vynaložením mnohem menšího úsilí.

Boční hrany RST a dřevěné jádro Power zlepšují kontrolu nad hranami a reakce lyží, zatímco lehké zpevnění DualTi je zárukou výbušných carvingových zážitků.

 

Vázání: ELX 12.0 FUSION wht/grn assym.

Doporučená výška lyžaře: - 5 / - 15 cm

Technologie: Amphibio, WaveFlex, RST, Dual Ti, Laminované dřevěné jádro, Fusion

Design: Porsche Studio

Délka/Rádius - Geometrie:

152 cm / 11,3 m  -  125 / 74 / 104 mm

160 cm / 12,7 m  -  125 / 74 / 104 mm

168 cm / 14.1 m  -  125 / 74 / 104 mm

176 cm / 15,7 m  -  125 / 74 / 104 mm

 

TECHNOLOGIE AMPHIBIO: Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber. Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO: Dřevěné jádro Response Frame je unikátní a inovativní laminované dřevěné jádro od špičky po patku, které těží z přímého přenosu sil a optimální torzní stability a to díky kombinaci tvrdého dřeva, které vytváří okolo měkčího dřeva rám.

DUAL TI (DUAL TITANIUM): Dřevěné jádro je obložené dvěma tenkými vrstvami titanového hliníku. Technologie Dual Ti zaručuje zvýšenou kontrolu nad hranami lyží při jakýchkoliv sněhových podmínkách, progresivní pružnost a vynikající reakce.

SYSTÉM FUSION: Inovativní systém pohyblivých destiček znamená, že se vázání stává součástí lyže a zajišťuje lepší přenos energie, kterou lyžař vynakládá.

Pokud chcete zdarma namontovat a seřídit vázání, do poznámky v objednávce napište váhu a zdatnost lyžaře + délku podešve(podrážky) lyžáky v milimetrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nové lyže
Typ: Unisex
Délka: 170-179
Sezóna: 13/14
Úroveň lyžaře: Pokročilý, Expert
Určení lyže: Sjezdovka
Oblouk: Střední
Vázání: S vázáním

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.