Elan Waveflex AMPHIBIO 14 + ELX 12.0 FUSION 13/14

Výprodej
Značka: Elan
ZdarmaZdarma 18 990 Kč –51 %
Elan Waveflex AMPHIBIO 14 + ELX 12.0 FUSION 13/14
18 990 Kč –51 % 9 248 Kč
Skladem
Varianta

Seřízení vázání na botu i váhu ZDARMA*

* Vaší váhu a délku skeletu boty nám prosím napište do poznámky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Elan Amphibio WaveFlex 14 je rychlostí nabitá zbraň pro dynamické pokročilé až vynikající lyžaře, kteří rádi vykrajují extrémní krátké i dlouhé oblouky.

Díky technologii Amphibio, která ještě vylepšuje již osvědčené přednosti technologie WaveFlex, brzy zjistíte, že můžete stále podávat maximální výkony, ale s vynaložením mnohem menšího úsilí.

Boční hrany RST a dřevěné jádro Power zlepšují kontrolu nad hranami a reakce lyží, zatímco lehké zpevnění DualTi je zárukou výbušných carvingových zážitků.

 

Vázání: ELX 12.0 FUSION wht/grn assym.

Doporučená výška lyžaře: - 5 / - 15 cm

Technologie: Amphibio, WaveFlex, RST, Dual Ti, Laminované dřevěné jádro, Fusion

Design: Porsche Studio

Délka/Rádius - Geometrie:

152 cm / 11,3 m  -  125 / 74 / 104 mm

160 cm / 12,7 m  -  125 / 74 / 104 mm

168 cm / 14.1 m  -  125 / 74 / 104 mm

176 cm / 15,7 m  -  125 / 74 / 104 mm

 

TECHNOLOGIE AMPHIBIO: Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber. Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO: Dřevěné jádro Response Frame je unikátní a inovativní laminované dřevěné jádro od špičky po patku, které těží z přímého přenosu sil a optimální torzní stability a to díky kombinaci tvrdého dřeva, které vytváří okolo měkčího dřeva rám.

DUAL TI (DUAL TITANIUM): Dřevěné jádro je obložené dvěma tenkými vrstvami titanového hliníku. Technologie Dual Ti zaručuje zvýšenou kontrolu nad hranami lyží při jakýchkoliv sněhových podmínkách, progresivní pružnost a vynikající reakce.

SYSTÉM FUSION: Inovativní systém pohyblivých destiček znamená, že se vázání stává součástí lyže a zajišťuje lepší přenos energie, kterou lyžař vynakládá.

Pokud chcete zdarma namontovat a seřídit vázání, do poznámky v objednávce napište váhu a zdatnost lyžaře + délku podešve(podrážky) lyžáky v milimetrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyže
Délka: 170-179
Typ: Pánské (Unisex)
Sezóna: 13/14
Úroveň lyžaře: Pokročilý, Expert
Určení lyže: Sjezdovka
Oblouk: Střední
servislyzi: servislyziprvni

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: