Atomic Hawx Prime 105 S W 19/20

ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma 10 350 Kč –49 %
Atomic Hawx Prime 105 S W 19/20
10 350 Kč –49 % 5 299 Kč
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když nad spodní stanici lanovky vykroužíte poslední oblouk, chcete ve stehnech cítit, že jste v téhle jízdě odvedla dobrou práci. Tyto dámské lyžáky Atomic mají vyšší tuhost a tak spolehlivě přenesou vaše povely na hrany lyží. Díky střední šířce skeletu vám v nich ovšem bude fajn i po několika hodinách na svahu. Revoluční konstrukce Prolite srazila hmotnost bot na minimum a předtvarovaná vložka Memory Fit 3D Gold W je navržená speciálně pro tvar dámského chodidla. Nastavte si sklon komínu podle v rozmezí 13°-15°-17° a spusťte se dolů!

Technické parametry:

  • Tvrdost/Flexe 105
  • Šířka skeletu 100 mm / ve velikosti 26,5
  • Přezky 4x ALU

POWER SHIFT

Na našich botách Hawx Ultra, Hawx Prime a Hawx Magna lze přední úhel nastavit na 13 °, 15 ° nebo 17 °. Můžete také změnit index ohybu o +/- 10 ohybových bodů přidáním nebo odstraněním šroubu. Pro zcela osobní nastavení.


ENERGY BACKBONE

Energy Backbone je vyztužená, asymetrická páteř v lyžácích Atomic, která poskytuje extra sílu pro výkonné lyžování a lepší boční přenos energie pro lepší přilnavost hran.


PROLITE

Prolite je způsob, jak stavět lyže a boty, které promění tradiční vnímaní lyžařské obuvy. Namísto toho, aby se začalo se standardní konstrukcí a řezným materiálem pro úsporu hmotnosti, Prolite dělá opak. Začíná s nejtenčím možným profilem a pak se budují zesílení v klíčových oblastech, kde je potřeba síla - jako je páteř Energy Back po každé páteři boty a na lyžích.


MEMORY FIT 3D

Memory Fit 3D je speciální vložka s předtvarovanými teplem tvarovatelnými plochami paty a kotníku, která vytváří pohodlný anatomický střih kolem paty a kotníku pro lepší držení nohy. Při prvním obutí boty nedochází k žádným otlakům ani oděrkám. Vložka má 1-dílnou špičku, která přesně odpovídá tvaru skořápky a obklopuje nohu pohodlnou pěnou. Zahrnuty jsou také speciální patky, které kombinují ideální poměr směsi pro odpružení a správné podpory. Je 100% kompatibilní s Memory Fit.


3M ™ THINSULATE ™ Insulation

Spolupracujeme s firmou 3M na vytvoření nejteplejších lyžařských bot, jaké kdy byly vyrobeny s 3M ™ THINSULATE ™  Insulation. Funguje to takto: čím více vzduchu materiál zachytí v daném prostoru, tím větší je jeho izolační hodnota. Mikrovlákna v 3M ™ THINSULATE ™  Insulation jsou mnohem jemnější než jakákoli jiná vlákna, což znamená, že zachycují více izolačního vzduchu v menším prostoru, i když jsou mokré. To udržuje nohy v teple a citlivé i v extrémně chladných a vlhkých podmínkách.


MEMORY FIT

Atomic Memory Fit je jednou z nejrychlejších technologií montáže. Klíčem je Memolink, naše speciální aditivum, které zlepšuje tvarovatelnost a vlastnosti protažení našich plastů. Díky tomu se všechny tři prvky boty mohou přizpůsobit patce, manžetě a vložce. Expanze může být až 6 mm v šířce přední části nohy a až 10 mm v šířce kotníku, což má za následek trvalé a úplné anatomické přizpůsobení během několika minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lyžařské boty sjezdové
Typ: Unisex
Sezóna: 19/20
Flexe: 105
servislyzi: servislyzitreti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: