Soutěž o brýle Michaela Phelpse

Plavecká sezóna je v plném proudu a vy vybíráte nezbytnosti do bazénu nebo na dovolenou k moři? Pak vás kromě našeho širokého sortimentu jistě potěší i fakt, že jsme si pro vás připravili fakt bezvadnou SOUTĚŽ!

 Na našem Facebooku urban-sport.cz a Instagramu @urbansport.cz  najdete video, jak se dá stylově a jednoduše nasadit plavecká čepice. Zašlete nám do komentářů pod příspěvek na Facebooku nebo Instagramu vlastnoručně vytvořené video v podobném duchu, označte a vyzvěte alespoň 2 přátele, aby to také zkusili, a jedny parádní plavecké brýle značky Michael Phelps mohou být právě vaše, a to ZDARMA!

 A pokud soutěživí nejste, pak mrkněte na náš ostatní sortiment,třeba na Plavecké příslušenství, protože s plaveckou bójkou si můžete ve vodě kdykoliv odpočinout a navíc do ní bezpečně uložit veškeré cennosti, nebo třeba na Ploutve, abyste se mohli delfínům nebo korálovým útesům alespoň trochu přiblížit! Jo a… Plavek  není nikdy dost, že ne?

 Pravidla soutěže:

  1. Podívejte se na náš příspěvek na Facebooku urban-sport.cz  nebo Instagramu @urbansport.cz
  2. Natočte video v podobném duchu
  3. Vložte Vaše video do komentářů pod příspěvek (je jedno, jestli na Facebooku nebo na Instagramu) a označte u něj alespoň 2 své přátele

V pondělí 16.8.2021 vyhlásíme jednoho vítěze s nejoriginálnějším videem. Výherce od nás obdrží plavecké brýle značky Michael Phelps 

Každý, kdo se zúčastní soutěže a vloží vlastní video, jak se dá stylově a jednoduše nasadit plavecká čepice, získá navíc voucher 200 Kč na nákup na našem e-shopu.